خرید و فروش انواع مختلف انگشتر

۲۰ مطلب در خرداد ۱۴۰۰ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

اگر چه ممکن است در ویژگی های بخصوصی تفاوت وجود داشته باشد، فرم لب هایتان در حقیقت می تواند در مورد نحوه ارتباط شما با دیگران راهنمایی هایی بکند. فرم لبهایتان خیلی بیشتر از آن چیزی که فکرش را بکنید ،حرف دارند مخصوصا سرنخ هایی درمورد شخصیت شما می دهند اگر هنوز نمی دانید این به چه معناست ، به متن امروز نمناک توجه دقیقی کنید زیرا در می یابید این مسئله چیزی بیشتر از یک اتفاق است ببینید که آیا این مسئله می تواند حقیقت را در مورد شما نشان دهد.

https://elanza.com/product/LNZ-P-5107/%D8%B1%DA%98-%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%84-cream-to-matte-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-254
 
 فرم لب ها
فرم لب هایتان چه چیزی درمورد شخصیتتان می گویند
از روی فرم لب هایتان شخصیت شناسی کنید
1. لب های ضخیم یا بزرگ
اشخاص با لب های ضخیم و بزرگ از نعمتِ درکِ چگونگی توجه به افراد برخوردار هستند. اگر شما این نوع از لبها را دارید احتمالا بچه ای بوده اید که به بچه گربه ها در خیابان شیر می داده است، داوطلب در پناه به حیوانات و سعی داشته اید که هر آواره ای را با خود به خانه ببرید. توصیف شده به عنوان فردی با غریزه ی مادری قوی ، هم چنان که آرزو دارد که از افراد اطرافش حمایت کند. در شرایط دغدغه آور و پریشان کننده اول به دیگران فکر می کنند. آنها معمولا والدین مسئولیت پذیر و دست و دلبازی هستند.
 
 فرم لب ها 
شخصیت شناسی لب های بزرگ و ضخیم
2. لب بالایی بزرگتر
افرادی که لب بالایی بزرگتری نسبت به لب پایینی دارند معمولا به عنوان فردی احساساتی، پر جذبه و بشاش وصف شده اند ، هم چنین آنها عزت نفس بالایی دارند و دارای قدت جذب بالا نیز می باشند به اضافه دوست دارند که در مرکز توجه ها باشند.
فرم لب ها نشان از ویژگی شخصیتی هر فرد دارد
3. لب های هم اندازه
اگر شما لبهای هم اندازه ای دارید ، خودتان نیز دارای شخصیت متعادل با چشم انداز سالمی از زندگی هستید ، شما در مواجه با مشکلات و حل آنها، صرفنظر از درجه مشکلی که با آن سر و کار دارید، روش معقول و محتاطانه ای دارید. شما یک شنونده خوب هستید که انتقادات را می پذیرید و به نظرات احترام می گذارید هم چنان به خندیدن و جک گفتن علاقه دارید و دوست دارید فرد مثبتی باشید.

https://elanza.com/product/LNZP-6044a6d2ecb59/%DA%98%D9%84-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%B4%DB%8C%D9%BE
 
  فرم لب 
شخصیت شناسی لب های باریک
4. لب های باریک
افراد با لب های باریک یا نازک اغلب گوشه گیر هستند. شخصیتشان به گونه ای است که به عنوان فردی بی نیاز از دیگران شناخته می شوند و اگرچه با دوستانشان راحت هستند ، می توانند مشکلاتشان را خودشان حل کنند آنها با همه کنار می آیند و بیشتر از حرف به عمل دیگران توجه می کنند.
شخصیت شناسی افراد از روی شکل لب ها
5. لب بالایی V شکل
افراد با این فرم لب ، افرادی خلاق، هنرمند عالی و موسیقی دان هستند ، آنها به عنوان فردی با حافظه تصویری خوب شناخته می شوند. آنها خیلی اجتماعی هستند و همیشه سعی دارند احساساتشان را بیان کنند و همیشه نیز موفق هستند.
 
 فرم لب ها 
شخصیت شناسی لب های v شکل
6. لب بالایی با کمی انحنا
اگر لب بالایی شما انحنای ملایمی دارد ، شما فردی دلسوز ، حساس و مهربان هستید ، شما همه چیز را جدی می گیرید و به هر نحوی که بتوانید به همه کمک می کنید ، در هر جایی که باشید.
علم روانشناسی درباره فرم لب ها چه می گوید
7. لب بالایی صاف
اگر لب بالای شما صاف است، شما برای هر چیزی احساس مسئولیت شدید دارید شما فرد مطمئنی هستید. عشق شما می داند که می تواند در موقعیت های سخت روی شما حساب کند.
 
 فرم لب ها و دهان
شخصیت شناسی لب های  کوچک و پر 
8. لب های کوچک و پُر
اگر شما لب های پُر ولی کوچک دارید ، احتمالا شما فردی عشوه گر و خیلی جذاب هستید راحتی خودتان در صدر اولویت هایتان است. اگر چه این ممکن است خود پسندانه به نظر برسد، در نهایت، شما دلسوز و وفادار هستید ، و همیشه در زمان احتیاج برای کمک به دیگران برمی خیزید. شما نمی خواهید علایق خودتان را بالاتر از بقیه قرار دهید، ولی نمی خواهید که شانس های ویژه را از دست دهید بنابراین قبل از سرگرم شدن به چیزی، خوبی و بدی های آن کار را سبک و سنگین می کنید.

فرم لب ها و خصو صیات اخلاقی
فرم لب ها
از شخصیت شناسی فرم لب چه می دانید
9. لب های بالایی خیلی نازک
اگر لب بالای شما خیلی نازک تر از لب پایینی شما است شما خوش بختید ، به این معنی که توانایی رهبری عالی دارید. شما یک شخص متقاعد کننده هستید و می دانید چطور دیگران را قانع کنید که چیزی که می گویید همان گونه است و شما لیاقت آن را دارید. شما نیروی شخصی بالایی دارید، که می تواند طغیان کند. دست به هر کاری که می 6زنید ، موفقیت در انتظار شما است اگرچه در روابط احساساسیتان ممکن است مشکل به وجود بیاید ، زیرا درخواست های زیادتان ممکن شما را بدشانس کند.
 
 فرم لب ها و دهان
شخصیت شناسی لب های بالایی نازک
10. لب پایین از لب بالا بزرگتر است
شما یک فرد بی قرار هستید که دوست ندارید یک برنامه زمانی معین دائمی، برایتان مطرح شود ، اشخاص با این فرم لب خوب می دانند چگونه تفریح کنند و همیشه احتیاج دارند که روی چیزی تمرکز کنند که به آنها کمک کند انرژیشان را انتقال دهند هم چنان که اجازه ملاقات دیگران را نیز می دهد ، آنها کنجکاو، اجتماعی و پذیرای ایده ها و چیز های جدید هستند.

منبع: https://namnak.com/%D8%B4%D8%AE%D8%B5%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C.p41077

 • اسماعیل سحاب
 • ۰
 • ۰

آرایش و گریم لبها

آرایش و گریم لبها میتواند به جذابیت و زیبایی صورت اضافه و یا آن را کم نماید. نزدن رژ لب بهتر از زدن آن به طور نامرتب یا با رنگهای نامناسب است. با رژ لب میتوان فرم لبها را زیباتر و اصلاح نمود و با سایر اعضای صورت متناسب ساخت.

https://elanza.com/product/LNZ-P-6515/%D9%85%D8%AD%D9%84%D9%88%D9%84-%D9%BE%D8%A7%DA%A9-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D9%84-sebium-h2o-%D8%AD%D8%AC%D9%85-500-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

قبل از زدن رژ لب باید لبها کاملا تمیز باشند. فوندیشن یا پورد معمولا روی لبها هم زده میشود.

نکاتی تخصصی برای گریم لبها


تا 50% تخفیف استثنایی لباس های زیر زنانه ! کلیک کنید

دوست داری یه راه حل ساده برای سفید شدن دندونات بهت بگم؟ شمارتو بذار

- زمانی که لب نسبت به چهره کوچک است و لب بالا با لب پایین فرق دارد و پشت لب بلند است باید چه کنیم :
لبی را که کوچکتر است باید بزرگتر کنیم در نتیجه  شکاف یا هفت لب بالا را اضافه کرده و پشت لب را سایه ی تیره می زنیم .

- افرادی که شکاف لب دارند ولی حجم خود لب کوچک است ( دهن گشاد است ولی لب کوچک )  :
باید از بغل ها به لب اضافه کنیم .به طور مثال افرادی که لبهایشان گوشه های افتاده دارد :گوشه ی لب بالا را که افتادگی دارد پر می کنیم و گوشه های پایین را سایه ی روشن پر می کنیم .

- افرادی که لبهای نازک و قیطانی و بدون حجم دارند :
ابتدا کل لب را فون می زنیم سپس بر اساس خود لب به لب بالا و پایین اضافه می کنیم .

-  افرادی که لب بالایشان با لب پایین فرق می کند :
از دو رنگ رژ لب استفاده می کنیم . لبی که کوچک است از رژ لب تیره و لبی که بزرگ است از رژ لب روشن استفاده می کنیم ،رنگها در یک تن باشند .

https://elanza.com/product/LNZ-P-6313/%D8%B5%D8%A7%D8%A8%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%AD%D8%AC%D9%85-46-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

-  لبهایی پهن اند(اصطلاحا سیاه پوستی) :
کل لب را فون می زنیم . بر اساس کل لب از لب بالا و پایین کم می کنیم . یعنی داخل لب اصلی خط لب می کشیم و از رژ لب روشن استفاده می کنیم.

توجه : خط لب معمولا دو شماره تیره تر از رنگ رژ لب باشد . یعنی اگر لب قرمز است خط لب زرشکی و اگر رژ لب صورتی است خط لب قرمز استفاده می کنیم.

منبع: https://www.beytoote.com/attire/face-attire/beautiful4-attractive-face.html

 • اسماعیل سحاب
 • ۰
 • ۰

شاید سشوار، اتوی مو و بابلیس یکی از پر استفاده ترین لوازمی باشد که برای حالت دادن موهای خود از آن ها استفاده می کنید . این لوارم می توانند در سریع ترین زمان ممکن ، یک استایل و حالت زیبا به موهای شما ببخشند اما بهتر است که بدانید این لوازم بدترین دشمن موی شما می باشند و باعث ایجاد آسیب های جدی خواهند شد . آیا مایل هستید که موهای خود را بدون استفاده از هیچ کدام از این لوازم حالت بدهید ؟ پس بهتر است که در این قسمت از دنیای مد الانزا با ما همراه باشید.

https://elanza.com/product/LNZP-6044a28121e5b/%DA%98%D9%84-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D9%88-%D9%88-%D9%85%DA%98%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B3

راهکارهای حالت دادن مو بدون حرارت
از محصولاتی استفاده کنید که مخصوص خشک شدن مو در معرض هوا می باشد.

یک موی زیبا و سالم در صورتی سالم خواهد ماند که از محصولاتی مخصوص خودش استفاده کند که آن را آماده نگه دارد . به این معنا زمانی که قرار است موی شما در معرض هوای آزاد خشک شود ، باید محصولی را انتخاب کنید که آن را برای این کار آماده کند ؛ بدون این که مجبور باشید لوازم داغ را به کار ببندید.

این محصولات در انواع و برند های مختلف در دسترس هستند و با اسپری کردن آن ها روی موی خود ، باعث لطافت و رطوبت رسانی به مو می شوید در نتیجه بعد از این که مویتان در معرض هوای آزاد خشک شد ، نتیجه عالی آن را می بینید . این محصولات از هرگونه وز شدگی و یا خشکید موی شما جلوگیری می کنند.

از اسپری نمک استفاده کنید.

موهای ویو شده معمولاً بدون اتوی مو ایجاد نمی شوند . بهترین راه جایگزین برای این کار ، این است که موهای خود را خشک نکنید . اسپری های نمک مخصوص مو وجود دارند که از نمک دریا ساخته شده اند و همچنین روغن های طبیعی و آلوئه ورای ارگانیک در آن ها به کار رفته که یک موی ویو و جذاب را به شما تحویل می دهند و همچنین باعث نرم کنندگی عمیق آن می گردند.

موهای خود را ببافید.

تجربه نشان می دهد که اگر کمی اسپری مرطوب کننده به موهایتان بزنید و سپس بعد از شانه کردن آن را ببافید ، زمانی که بافت موهای خود را باز کنید ، با موهای حالت داری مواجه خواهید شد. بهتر است که بافت مو شب تا صبح روی موی شما بماند و صبح روز بعد بافت مو ها را باز کنید.

بافتن موها

با موی نم دار به رختخواب بروید

ابزارهای مخصوص حالت دهی مو به جلوگیری از وز شدن مو کمک می کند اما می توانید این لوازم را با محصولات مناسب استفاده کنید . مثلاً محصولات مناسبی برای جلوگیری از ضد وزی مو وجود دارند که موی شما را مرطوب می کنند. بعد از استفاده از آن ها باید موهای خود را شانه بزنید و سپس با همان موهای نمدار به رختخواب بروید.

از تکه های پارچه استفاده کنید

می توانید تکه های پارچه را جایگزین بیگودی کنید. پس از شستن موهایتان و استفاده از نرم کننده با یک حوله نرم موها را کمی خشک کنید و پارچه ای نخی و مناسب را به شکل نوارهای دراز ببرید .موهایتان را به چند قسمت تقسیم کنید.

هر قسمت را شانه بزنید و دور نوارلوله شده بپیچید. بعد از پیچیدن موها به دور پارچه دو سر پارچه را به هم گره بزنید. دقت کنید که اگر موهایتان را از زیر بپیچید فرها زیباتر می شوند . می توانید شب تا صبح در این حالت باقی بمانید و بعد پارچه ها را باز کنید تا موهایتان فر زیبایی شود.

ریشه های موی خود را ضخیم کنید.

افزایش حجم مو می تواند زیبایی آن را چند برابر کند ؛ بدون این که مجبور باشید از لوازم داغ و حرارتی استفاده کنید . از محصولاتی استفاده کنید که باعث تقویت ریشه موی شما و ضخیم تر کردن آن ها می شود . این محصولات پلیمرها را منعطف می کند و در نتیجه ضخامت مو را افزایش داده و به آن استحکام می بخشد.

از پنکه استفاده کنید

پس از شستن موها و استفاده از نرم کننده ، موها را با حوله خشک کنید تا کمی نم دار شود سپس می توانید کمی از سرم صاف کننده مو روی موهایتان بمالید. موهایتان را جمع کنید و فقط قسمتی را که می خواهید صاف کنید ، باز بگذارید.

یک پنکه باید پشت سرتان قرار بگیرد سپس با یک برس بزرگ و نرم موهایتان را از ریشه موها به سمت بیرون به طور مداوم برس بکشید تا موها صاف شوند.

حالت دادن موها

از فر و ویو طبیعی موی خود استفاده کنید

سعی کنید که همیشه بافت طبیعی موی خود را حفظ کنید ؛ بدون این که به آن حرارت دهید . بیشتر استایلیست ها حداکثر زیبایی خانم ها را در موهای طبیعی شان می دانند . بهتر است که در حمام کمی نرم کننده استفاده کنید.

از محصولاتی استفاده کنید که مخصوص موی شما می باشند و سپس اجازه دهید که موهایتان در معرض هوای آزاد خشک شوند تا زمانی که موهای شما خشک نشده ، با آن ور نروید.

موهای خود را بپوشانید.

یکی از انواع روش های قدیمی و موثر بدون استفاده از حرارت دادن مو برای حالت دهی مو ها این است که کناره های موی خود را به پشت گوشتان انتقال دهید و سپس آن ها را به سمت جلو شانه کنید.

زمانی که موهای شما خیس است ، آن را به هر طرف که می خواهید سنجاق کنید و ببندید و سپس صبر کنید تا موی شما به طور کامل خشک شود. بعد از خشک شدن کامل مو ، سنجاق ها را باز کنید . آن وقت خواهید دید که موهایتان به همان سمتی که سنجاق کرده بودید ، حالت گرفته است.

از بیگودی استفاده کنید

از بیگودی فقط برای فر کردن موها استفاده نمی کنند . پس از شستن موهایتان و استفاده از نرم کننده مناسب ، از محصولاتی را که برای موهای چرب تولید می شوند و موجب حجیم شدن موها می شود دوری کنید . سپس موهایتان را با حوله کمی خشک کنید و موها را به دور بیگودی ها بپیچید. بیگودی بزرگتر برای صاف کردن مو، بهتر است.

موها را به سمت داخل بپیچید. موهای شما باید نم دار باشد ، اگر موها خشک شدند، کمی آب به آنها اسپری کنید و پس از پیچیدن موها به دور بیگودی ها، کمی موس یا کرم مخصوص مو بزنید تا موها در جای خود ثابت بمانند. سپس بگذارید موها خشک شوندیا برای خشک شدن موها از سشوار با حرارت سرد استفاده کنید و سپس موها را باز نید و برس بکشید.

بیگودی برای حالت دادن مو

از باد سرد سشوار استفاده کنید

برای صاف کردن موها پس از شستن موها و استفاده از نرم کننده مناسب، با یک حوله نرم آب اضافی مو را بگیرید به طوری که موها نم دار باشند . سپس برای صاف شدن موها از انواع سرم و کرم استفاده کنید.

درجه سشوار را بر سردترین حالت قرار دهید و موهایتان را شانه کنید تا خشک شود. برای ثابت ماندن حالت موها پس از خشک شدن کامل موها دوباره از یک محصول استفاده کنید.

از محصولات مناسب برای فر کردن مو استفاده کنید

محصولاتی هستند که بدون حرارت ، به فر شدن موی شما کمک می کنند . کافی است که آن ها را به انتهای موی خود بزنید و شاهد فر شدن انتهای موی خود باشید که کاملاً حالت دار می شود . هنگام بافت مو نیز می توانید از آن ها استفاده کنید.

از پیشانی بند استفاده کنید

برای فر کردن موها بدون حرارت، یک پیشانی بند نرم را دور سرتان و بر روی موهایتان ببندید. موهایتان را کم کم از سمت خارج به داخل به دور پیشانی بند ببندید تا همه موهایتان جمع شود و با سنجاق سر موها را ثابت کنید.

بگذارید موهایتان کاملا خشک شوند. برای خشک شدن موها از باد سرد سشوار استفاده کنید. سپس پیشانی بند را باز کنید و از موس یا اسپری مو برای ثابت نگه داشتن فرها استفاده کنید.

موهای خود را دم خرگوشی ببندید

قبل از اینکه اقدام به این کار کنید ، باید موهای خود را به محصولات رطوبت دهنده مو آغشته کنید . همچنین موهایتان باید کاملاً تمیز باشد و سپس مو را به دو قسمت تقسیم کرده و دم خرگوشی ببندید.

همچنین می توانید قسمت های بیشتری ایجاد کرده و به جای دو عدد دم خرگوشی ، چند تا از آن ها ایجاد کنید و در نهایت یک روسری سرتان گذاشته و به رختخواب بروید . صبح که بیدار شدید ، موهای خود را باز کنید.

منیع: https://namnak.com/%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C-%D9%85%D9%88.p47265

 • اسماعیل سحاب
 • ۰
 • ۰

ماندگاری فر مو

افزایش ماندگاری فر موها با هفت نکته مهم درمورد مقاوم ماندن فر مو
هیچ چیز نا امید کننده تر از صرف وقت برای فر کردن مو و پایین آمدن آن نیست، که تنها بعد از چند ساعت صاف و تخت می شوند، چه برای فنری شدن و چه مواج کردن آنها شما به ابزار و محصولات درستی نیاز دارید، تا موهای خود را مقاوم نگه دارید.

https://elanza.com/product/LNZ-P-5087/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D9%BE%D9%88%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D9%84-natural-matt-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-20-%D8%AD%D8%AC%D9%85-35-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

ماندگاری فر مو

افزایش ماندگاری فر مو با بابلیس
چگونه باید موهای خود را فر کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد؟
تکنیک ها و ترفندهایی را بیاموزید که برای طولانی فر ماندن موها به آن نیاز دارید.

آماده سازی:

اگر موهای شما سبک و کم حجم باشد فر کردن آن به زمان بیشتری نیاز دارد ،برای داشتن موهای سبک شما به محصولات سبکی برای شستشو موهایتان نیاز دارید، نرم کننده ها و شامپوهای سبک را امتحان کنید تا موهای شما را به پایین نکشاند، به لحاظ منطقی، شما نمی توانید از موهای سنگین انتظار داشته باشید تا به علت وزن زیاد مقاوم بمانند، چرا که می توان با اسپری آنها را مقاوم کرد.

1.برای اضافه کردن حجم بیشتر ابتدا موهایتان را خشک کنید:

ترفند این است که به سادگی آن ها را خشک نکنید بلکه در عوض آن خم شوید و موهای تان را آویزان کنید و سپس خشک کنید، اگر دستگاه حالت دهنده و پخش کننده مو داشته باشید مشاهده خواهید کرد چگونه موهایتان بعد از خشک کردن حجیم شده است.

موهای حالت دار

ترفندهایی برای افزایش ماندگاری فر مو
برای افزایش ماندگاری فر مو چه کنیم؟
2- خنک کردن فرها:

همیشه قبل از اینکه فر کردن مو را ترک کنید، ابتدا موهای تان را خنک کنید، زمانی که موهایتان را گرم کرده اید و با سنجاق های بابلیس میچرخانید، مانند این است که یک کوکی تازه را در اجاق فر قرار میدهید، آهن فرکننده مو یا همان بابلیس، با گرم کردن موهایتان این کار را انجام می دهد و آن ها را نرم و منعطف میکند ، بنابراین تا زمانی که خنک نشده اند، آنها را آزاد نکنید زیرا کوتیکول مو برای تنظیم و بسته شدن نیاز به زمان دارد.

3- از زود برداشتن بابلیس اجتناب کنید:

اکثر آموزش ها از شما میخواهند تا بابلیس را حدود 10-20 دقیقه نگه دارید، ،این امر برای افزایش حجم مو و آماده شدن عالی است اما اگر میخواهید در مهمانی ها موهایتان مقاوم و فر باقی بمانند ، یک استاندارد وجود دارد که میگوید صبر کنید تا موهایتان خنک شوند ، به خصوص برای افرادی که موهای جذاب و انبوه دارند.

هرچه بیشتر آنها را نگه دارید فر های شما بیشتر باقی خواهد ماند، فقط توجه کنید فر ماندن موها ممکن است به موها آسیب برساند.

روش فرکردن موها

روش صحیح فر کردن مو با بابلیس
تکنیک های ساده برای افزایش ماندگاری فر مو
4- برای خرید ابزارهای خوب سرمایه گذاری کنید:

شما برای چیزهایی که پول بیشتری پرداخت میکنید ضمانتی را برای کیفیت بهتر آن میخواهید، البته نه برای همه چیز اما این برای فر کننده مو صدق میکند، فروشگاه های بزرگی که برندهای بیگانه را حراج میزنند ،ممکن است ارزان باشند، اما کیفیتی را ارائه نمی دهند که عمر دستگاه بیشتر از ضمانت آن باشد.

اگر موهای شما نمیتوانند طولانی مدت فر بمانند ، خودتان را سرزنش نکنید بلکه دستگاه را سرزنش کنید، زیرا بطور بالقوه به موهای شما آسیب میرساند ، بنابراین از یک دستگاه بهتر استفاده کنید که این یک سرمایه گذاری برای کیف پول و سلامت موهای شما است .

https://elanza.com/product/LNZP-603fa024568b2/%D8%B3%D8%B1%D9%85-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%82%D8%A8%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D9%85%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D9%88-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%AD%D8%AC%D9%85-55-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

5- از سایز درست میله استفاده کنید :

در حالی که ممکن است مدل های فانتزی موها جذاب به نظر برسند، اما توجه کنید که هر میله ی بزرگی ممکن است گزینه ی خوبی برای شما نباشد، چنانچه قبلا هم در دنیای مد نمناک توضیح دادیم اندازه میله ها به نوع موی شما بستگی دارد، میله بزرگ ممکن است برای شما جادویی باشد، اما یک میله کوچک تر انتخاب کنید و از نتیجه آن شگفت زده شوید.علاوه براین اگر به دنبال موهای فر هستید میله های کوچکتر نیز میتوانند آن کار را به نحو احسنت انجام دهند.

فر طولانی مدت

فر کردن مو طولانی مدت و بادوام
بهترین روش های فر کردن مو با ماندگاری بالام
6- استفاده درست از نرم کننده ها و شامپوها:

همانطور که قبلا ذکر کردیم، نرم کننده ها و شامپوهای سنگین موی شما را پایین میکشند، خصوصا اگر اینکه به تازگی فر کرده باشید و بشویید. محصولاتی با رطوبت سبک تر انتخاب کنید تا موهای سبکی داشته باشید و سپس فر کنید تا موهایتان را خشک نکنند، اگر موهایتان بطور طبیعی خشک است، نرم کننده و شامپوی مخصوص را انتخاب کنید یا از فر کردن آن خودداری کنید.

7- شیوه اسپری زدن:

چگونگی ماندن موها و ثابت ماندن فرها به شیوه اسپری زدن نیز مربوط می شودف اسپری ها با حفاظت از گرما کمک به حداقل خراب شدن فرها می کنند، قبل از فر کردن موهایتان را اسپری کنید.

منبع: https://namnak.com/%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%81%D8%B1-%D9%85%D9%88.p3049

 • اسماعیل سحاب
 • ۰
 • ۰

سرم مو الانزا


اکثر افرادی که از خشک و خشن بودن موهایشان رنج می برند، می توانند با ماده آرایشی به نام سرم مو تا حدودی موهایشان را از زبری و خشکی درآورند.

 

سرم مو

 

سرم مو برای آن دسته موهایی استفاده می گردد که زیبایی و درخشندگی خود را در اثر آلودگی هوا، کثیفی، غبار و نورخورشید از دست داده اند.

 

روغن سیلیکون ماده اصلی تشکیل دهنده سرم مو می باشد. سرم مو معمولا پس از هر بار شستشوی مو مورد استفاده قرار می گیرد و باعث می گردد که مو براق تر به نظر آمده و بتوان به گونه دلخواه آن را فرم داد.

 

این فرآورده به منظور حالت دادن، براق نمودن ، محافظت از موهای آسیب دیده و جلوگیری از وز شدن موها طراحی شده است.

 

سیلیکون موجود در سرم با اتصال به کوتیکول های مو، خواصی از خود به جای می گذارد. از جمله :

 

- با ایجاد یک لایه محافظ مو را در مقابل آسیب های محیطی و آسیب در هنگام حالت دادن مو محافظت می کند.

 

- این لایه محافظ باعث پیشگیری از از دست رفتن رطوبت مو می گردد.

 

- این لایه محافظ ، از ایجاد الکتریسیته ساکن خصوصاً پس از سشوار کشیدن پیشگیری می کند.

 

- باعث ایجاد حس نرمی و براق شدن مو می گردد.

 

- این فرآورده بر خلاف کرم ها و واکس های موی سر، چرب نمی باشد و بر خلاف ژل ها، چسبنده نمی نیست و حالت پوسته پوسته بر روی مو ایجاد نمی کند.
کدوم ارز دیجیتال رو بخریم تا بیش از 500درصد سود کنیم؟ سریع ثبت نام کنید

سایت ساختن رو رایگان امتحان کن - واقعاً راحته


 

- لایه محافظ این فرآورده باعث حالت گرفتن بهتر و سریع‌تر موها می شود.

 

- پس از مصرف این فرآورده ، شانه کردن موهای بلند و بالم لب مای فر تسهیل می گردد.

 

- این فرآورده برای موهای بلند، زبر ، وز و فر و خصوصاً موهای آسیب دیده توسط مواد شیمیایی و نیز موهای صاف و کوتاه مردان و زنان قابل استفاده است.

 

- این فرآورده بر روی موهای خشک و تر تمیز قابل استفاده است.

 

بیشترین مصرف سرم مو، بعد از حمام کردن و برای موهای زبر و آسیب دیده توسط رنگ و مش است که آنها را نرم و براق و خوش حالت می کند

 

چه زمانی از سرم مو استفاده کنیم؟

 

- برای خانم های با موهای فر طبیعی و البته کمی خشک، بلافاصله بعد از حمام روی موهای نم دار و لابه لای موها باید مالیده شود.

 

- خانم های با موهای حالت دار، اما رنگ و مش شده، قبل از سشوار یا اتو کشیدن کمی از سرم مو را به نوک انگشتان زده و لابه لای موها بزنند و به همراه رطوبت کم موها آنها را سشوار بکشند.

 

- موهای زبر، اما نرم و صاف بعد از حالت دادن موها با سشوار، به میزان خیلی کم و تنها با نوک انگشتان، سرم مو روی موها زده شود که این مقدار برای گرفتن خورده های روی موها زده می شود.

 

- سرم مو برای نرمی موهای پسران و آقایانی که موهای زبر و خشنی دارند، بدون سشوار می تواند آنها را براق کند.
پیشنهاد ویژه
کلاه,کلاه نقاب دار,عینکنقاب آفتابگیر کتان مخصوص تابستانمد و پوشاک,زیور آلات ، طلا وجواهر (سنگ های قیمتی،گردنبند، گوشواره ، دستبند و..)قبل از گران شدن طلا، خرید کنبلیط هواپیماآسانترین راه خرید بلیط هواپیما

 

مزایای استفاده از سرم مو


سرم مو باعث روشن شدن رنگ مو می گردد. همچنین باعث درخشندگی مو می گردد.

 

سرم مو باعث از بین رفتن وزخوردگی و ژولیدگی مو می گردد.

 

سرم مو از خشکی و زبری مو جلوگیری می کند.

 

اگر پیش از سشوارکشیدن از سرم مو استفاده گردد، از رسیدن حرارت بیش از حد به مو جلوگیری می کند.

 

بواسطه خاصیت ضدچسبندگی سرم مو، از موها در برابر آلودگی، گردوغبار و اشعه های مضر خورشید محافظت می نماید.

 

روش استفاده از سرم مو

 

در ابتدا باید موهای خود را با شامپویی ملایم بشویید. بعد مقدار کمی از سرم مو را بر روی دست خود ریخته وآن را به موهای خود بمالید و بگذارید خشک گردد. پس از استفاده از سرم بر روی مو، دیگر نیازی به شستشوی مجدد نمی باشد.

 

https://elanza.com/product/LNZ-P-5855/%DA%98%D9%84-%D8%B4%D8%B3%D8%AA%D8%B4%D9%88%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%B7%D9%88%D8%A8-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%81%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-aqualift-%D8%AD%D8%AC%D9%85-200-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

همچنین می توانید بعد از خشک کردن موها، در حالتی که کمی نم دارد ، از سرم مو استفاده کنید.

 

توصیه ها

 

تنها مقدار کمی از سرم به خصوص برای جلوگیری از وز شدن مو کافی می باشد.

 

هیچگاه نباید سرم مو بر روی پوست سر قرار گیرد. در غیر اینصورت موهای شما بسیار چرب به نظرآمده و فرم دهی به آن مشکل می گرد.

 

در ضمن همیشه به یاد داشته باشید که از سرم مویی استفاده کنید که در ظروف در بسته باشد.

منبع: https://www.beytoote.com/attire/hair/how-to-use-hair-serum.html

 • اسماعیل سحاب
 • ۰
 • ۰

بسیاری از خانم ها برای راحت شدن از شر موهای وز و آسیب دیده خود موهایشان را با استفاده مواد شیمیایی کراتینه می کنند . بعد از انجام این متد روی موها باید در مراقبت و نگهداری آن دقت کنید و موهایتان را صاف نگهدارید تا مواد کراتین روی آن بنشیند. در این بخش از دنیای مد نمناک مهم ترین موارد حفاظت از موهای کراتین شده را برای شما بازگو می کنیم .

https://elanza.com/product/LNZ-P-6322/%DA%98%D9%84-%D8%B4%D8%B3%D8%AA%D8%B4%D9%88%DB%8C-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D9%87%DB%8C%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%85-%D9%85%D8%AF%D9%84-acne-wash-%D8%AD%D8%AC%D9%85150-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

رازهای مراقبت از موهای کراتینه شده
یکی از اشتباهات رایج خانم ها این است که برای مدتی طولانی مواد شیمیایی را روی موهای خود قرار می دهند و از محصولات لخت کردن مو بدون رعایت اصول آن استفاده می کنند.

درست است استفاده از محصولات لخت کردن مو در خانه راحت تر و ارزان تر است اما این مواد به موهای شما آسیب زیادی وارد می کنند و استفاده مداوم از مواد لخت کننده موها را شکننده کرده و سبب ریزش موها خواهد شد.

موهای کراتینه شده

سالم نگه داشتن موهای کراتینه شده
برای موهای کراتینه شده خودتان از مواد شیمیایی استفاده نکنید
شاید با لخت کردن موهایتان گمان کنید که همه پول خود را هدر داده اید کنید اما این هزینه ها زمان زدن هرگونه مواد شیمیایی به آن ارزشش را دارند. برای لخت کردن موهای خود فردی قابل اعتماد و کاربلد را بیابید تا بر لخت کردن موها، در مورد مدل موهای مناسب صورت شما و مراقبت های روزانه ی لازم از موهایتان به شما کمک کند.

آرایش موهای کراتینه شده
برای مراقبت از موهای خود مدل مویی را انتخاب نمایید که انتهای موهای شما را بالا و به دور از نور نگه می دارند تا موهایتان رطوبت خود را حفظ نماید و درخشش به موهایتان باز گردد . انتخاب این مدل مو به سلامت کلی موهای شما کمک خواهد کرد.

اتو کشیدن موهای کراتینه شده
استفاده ی روزانه از اتوی مو یا بابلیس ها سبب خشکی و آسیب به موهای شما خواهد شد بنابراین از وسایل حرارتی تا حدالمقدور استفاده نکنید .

اتو کشیدن موی کراتین شده

اجتناب از وسایل حرارتی برای موهای کراتینه شده
پیچیدن و محافظت از موهای کراتینه شده در شب
اگر می خواهید در شب تارهای ظریف موهای کراتینه و لخت  الانزا شما آسیب نبیندو محافظت گردد موهایتان را بپیچید ، پیچاندن موها سبب می شودصبح روز بعد نیزراحت باشید . همچنین شما می توانید از یک محافظ خارجی مانند رویه ی بالشت یا کاورهای مو برای مراقبت از موی خود در شب استفاده کنید.

به موهای کراتینه شده مرتباً نرم کننده بزنید
موادی که برای لخت کردن موها مورد استفاده قرار می گیرد سبب از بین رفتن روغن طبیعی مومی شود. برای برگرداندن رطوبت به موها از مواد چرب و مملو از وازلین استفاده نکنید بلکه بهتر است از یک نرم کننده و مرطوب کننده ی با کیفیت استفاده کنید تا رطوبت موهای شما را در سطح مناسبی حفظ کند. پس از شامپو زدن به موهایتان آنها را با نرم کننده بشویید و آب بکشید . میزان استفاده از نرم کننده به موی شما بستگی دارد.

نگهداری از موهای کراتین شده

مراقبت از موهای کراتینه شده با استفاده از نرم کننده مو
کوتاهی موهای کراتینه شده
آسیب پذیرترین قسمت مو انتهای مو می باشد که بدون مراقبت بسیار خشک می شود. اگر انتهای موی شما خشک بود و دارای موخوره بود ، خیلی زود اقدام به کوتاهی آن نمایید.

مراقبت از موی کراتینه شده هنگام شنا
همانطور که گفتیم آب شور و آب کلر دار کراتین موهایتان را از بین می برند پس اگر زمانی مجبوربه شنا شدید، اول موهایتان را با آب بشویید یا از یک نرم کننده ی بدون نیاز به آبکشی استفاده نمایید. این کارها سبب جلوگیری از نفوذ کلر و آب شور به بدنه ی موی شما می شود. بعد از شنا نیز فورا موهایتان را آب بکشید.

شامپو خود را با دقت انتخاب کنید
بعد از کراتینه کردن موهای خود شامپویتان را با دقت انتخاب کنید . برای موهای کراتینه شده از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنید زیرا شامپوهای حاوی سولفات سدیم،کراتین موهای شما را ازبین می برند. همچنین آب شور و آب کلر دار نیز باعث از بین رفتن کراتین موهای شما می شوند .

شامپو موهای کراتینه شده

استفاده از شامپوهای بدون سولفات برای موهای کراتینه شده
مراقبت از موهای کراتینه شده بعد از خواب
اگر پس از بیدار شدن از خواب موی شما خم شد با یک اتو یا سشوارموهای خود را صاف کنید و تا 72 ساعت بعد از کراتینه کردن موهایتان را خیس نکنید و اگر موهای شما خیس شد آنها را فورا با سشوار خشک نمایید.

پیش از این هم در دنیای مد نمناک گفتیم که بهتر است برای مراقبت از موهای کراتینه خود و جلوگیری از شکنندگی آنها از بالش های ساتنی و ابریشمی استفاده کنید زیرا ساتن و ابریشم، میزان اصطکاک بین مو و بالشتان را در زمان خواب کاهش می دهند. همچنین ساتن و ابریشم رطوبت موهای شما را حفظ خواهند کرد و باعث خواهند شد که موی شما مدت بیشتری صاف و براق بمانند.

منبع: https://namnak.com/%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%82%D8%A8%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%87.p33949

 • اسماعیل سحاب
 • ۰
 • ۰

 

آرایش کردن برای خانم هایی که به صورت روزانه از لوازم آرایشی استفاده می کنند، تبدیل به یک سبک زندگی شده است. هر خانمی متناسب با سلیقه و نوع شرایطی که دارد سبک های متنوعی از آرایش را به صورت روزانه امتحان می کند. چه برای حضور در میهمانی ها چه برای داشتن یک ظاهر آراسته در محل کار! 

اما وقتی در مورد کمبود زمان صحبت می شود دیگر نقطه اشتراک همه خانم ها این است که در کوتاه ترین زمان ممکن ظاهری آراسته پیدا کنند و در محل مورد نظر حضور پیدا کنند. اما واقعا چطور می توان یک آرایش زیبا و مناسب را در کمتر از 15 دقیقه انجام داد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا این آرایش دقیقه نودی را به شما آموزش دهیم.

 

1-زیرساز آرایشی را به هیچ عنوان حذف نکنید
بسیاری از افراد وقتی زمان کافی برای آرایش کردن ندارند، برخی از مراحل آرایش کردن را مانند استفاده از پرایمرها را کنار می گذارند، در صورتیکه با این حرکت صدمه بزرگی به LOOK آرایشی خود زده اند. 

 

اسنفاده از زیر ساز مناسب آرایشی موجب می شود تا آرایش شما در زمان بیشتری روی صورت بنشیند و به عبارتی از سر جای خود تکان نخورد. این زیرسازها که گاهی با عنوان پرامیر، مرطوب کنند و یا آبرسان ها نقش خود را ایفا می کنند از جمله محصولات قابل دسترسی هستند که در بیشتر آنلاین شاپ ها و فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی قابل دسترسی هستند. 

 

2- از براش های آرایشی برای سرعت بخشیدن به کار استفاده کنید 
شاید تاکنون به این نکته فکر نکرده باشید ولی BLEND کردن مواد آرایشی با دست و بدون ابزارهای آرایشی به شدت زمان بر هستند به همین دلیل اگر زمان کافی برای آرایش کردن ندارید و دوست دارید چهره ای زیبا با یک آرایش حرفه ای داشته باشید، حتما از براش های تخصصی آرایش برای بلند کردن کرم پودر، رژ گونه و حتی کانسیلر استفاده کنید. 

 

به صورت کلی با توجه به اینکه محصولات آرایشی و بهداشتی به صورت تخصصی تولید می شوند بایستی به نحوه استفاده صحیح آنها هم توجه داشته باشید. همانطور که این مورد در محصولات آرایشی دیده می شود در محصولات بهداشتی هم صدق می کند. به عنوان مثال شامپو ضد ریزش توپاز یک شامپو تخصصی در حوزه ریزش مو است در صورتیکه افراد با موهای وز و خشک نیاز دارند تا از تایپ های دیگر از شامپوهای تخصصی استفاده کنند. 

 

3- از معجزه رژ گونه برای جلا دادن به صورت خود استفاده کنید 
اگر کارمند و یا دانشجو باشید، حتما نیاز دارید تا روزانه یک آرایش ملایم و سنگین داشته باشید اما هیچ کارمندی صبح ها زمان کافی برای آرایش ندارد، علاوه بر این با توجه به محدودیت های ادارات و دانشگاها، توانایی استفاده از رنگ ها و توناژهای مختلف برای افراد مقدور نیست. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای سرعت بخشیدن به کار آرایشی خود از ترفند رژ گونه سه کاره استفاده کنید. 

 

در این ترفند تنها کافی است یک رژ گونه با رنگ طبیعی متناسب با صورت خود انتخاب کنید و پس از پخش کردن رژ گونه روی قسمت استخوان گونه خود، کمی براش رژ گونه خود را آغشته به رژگونه کرده و براش را به عنوان سایه پشت پلک خود، روی تیغه بینی و قسمت بیرونی پیشانی خود بکشید. 

 

توجه داشته باشید که انتخاب رنگ مناسب رژ گونه برای انجام این تکنینک مهم ترین راز آن است. به عنوان مثال رژگونه مدل PEACH برند اینلی می تواند مناسب ترین گزینه برای انجام این ترفند برای خانم های ایرانی باشد. شما می توانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی زیبابست به راحتی تهیه کنید.

 

آرایش صورت,ترفندهایی برای آرایش صورت,لوازم آرایشی
فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی

 

4- مراحل غیر ضروری آرایشی را حذف کنید 
جذف کردن مراحل غیر ضروری آرایشی برای هر فردی متناسب با نوع پوست و حتی سلیقه ای که دارد متفاوت است. به عنوان مثال افرادی که فاقد گودی زیر چشم هستند می توانند استفاده از کانسیلر را نادیده بگیرند یا افرادی که چشم های درشت تری دارند می توانند ریمل زدن را برای آرایش های سرعتی فراموش کنند. 

 

اما به صورت مراحلی آرایشی از قبیل کانتورینگ می تواند از جمله مواردی باشد که همه افراد می توانند در زمان های دقیقه نودی از آن چشم پوشی کنند.

https://elanza.com/product/LNZP-60409fd6225a0/%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%82%D8%A8%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D9%88-%DA%A9%D8%AF-3-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%AD%D8%AC%D9%85-100-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

عدم استفاده از هایلایتر و برانزها هم می تواند از جمله مواردی باشد که حذف شدنشان در فرایند آرایشی تاثیر چندانی ندارد. 

 

5- از آرایش چشم و لب صرفه نظر نکنید 
بدون شک آرایش چشم و لب از مهم ترین و حتی زمان بر ترین فرایندهای آرایشی به حساب می آید. اما توجه داشته باشید که بی توجهی به آن ها می تواند روی LOOK نهایی تاثیر منفی بگذارد. 

 

به جای خط چشم از مدادهای پر رنگ استفاده کنید

 

خط چشم کشیدن فرایند زمان بر اما ارزشمندی است اما وقتی زمان کافی برای انجام این کار وجود ندارد آیا باید این مرحله آرایشی را حدف کرد؟ 

 

به هیچ عنوان، به جای حذف این مرحله آرایشی تنها کافی است تا از یک مداد مشکی پررنگ استفاده کنید و خط مژه خود را تیره تر کنید. این کار باعث می شود چشمان شما درشت تر و سرحال تر دیده شود و جایگزین سریعتری برای خط چشم کشیدن باشد. 

 

آرایش صورت,ترفندهایی برای آرایش صورت,لوازم آرایشی
لوازم آرایشی

 

از ریمل ابرو برای آرایش ابروها استفاده کنید 
آرایش ابروها هم زمان زیادی را از خانم ها می گیرد. اما بهترین راه برای انجام آرایش ابروها در کوتاه ترین زمان ممکن این است که از ابزارهایی مانند ریمل ابروها استفاده کنید. ریمل ابروها به دلیل فرچه های قلمی ای که دارند به نسبت مداد ابرو دقت بیشتری دارند و در سریعترین زمان ممکن ابروها را زیبا و پر می کنند. 

در این مقاله در مورد ساده ترین ترفندهای برای آرایش دقیقه نودی با شما صحبت کردیم. توجه داشته باشید که ما به شما ایده های ساده و کاربردی را ارائه کردیم اما دقت داشته باشید که بعد از انجام هر آرایشی حتما فرایند روتین پاکسازی پوست در خانه را فراموش نکنید تا بتوانید شادابی و سلامت پوست خود را بعد از هر دفعه آرایش کردن هم حفظ کنید. 

 

منبع: https://www.beytoote.com/news/medical-news/trick1-facial-makeup.html

 • اسماعیل سحاب
 • ۰
 • ۰

این مطلب، شما را با بعضی از ابزارها و تکنیک‌های گریم که تغییر بارزی در چهره شما ایجاد می‌کنند، آشنا می‌کند.‌ با ما با این تکنیک های گریم آشنا شوید.

حتما برای شما هم پیش آمده که بازیگری را از نزدیک ببینید و اولین فکری که بلافاصله به ذهنتان برسد این باشد: «اصلا چهره‌اش مثل فیلم‌هایش نیست؛ بینی نه‌چندان باریک، چشمان معمولی و ریز، لب‌های باریک یا پوست نه‌چندان ‌خوش‌رنگ!» اینجاست که احتمالا یاد هنر گریمورها یا همان چهره‌پردازان می‌افتید و بدتان نمی‌آید که با بعضی از تکنیک‌های حرفه‌ای آنها آشنا شوید...

این مطلب، شما را با بعضی از ابزارها و تکنیک‌های گریم که تغییر بارزی در چهره شما ایجاد می‌کنند، آشنا می‌کند.‌

1 - انتخاب فرچه مناسب
متخصصان گریم معتقدند ابزار و لوازم گریم و آرایش به همان‌ اندازه مهم‌اند که تکنیک‌های چهره‌پردای اهمیت دارند. یکی از مهم‌ترین ابزارها، فرچه‌های مختلف با کاربردهای متفاوت هستند. یادتان باشد که محل و زاویه‌ نگاه داشتن فرچه تاثیر زیادی بر نتیجه کار شما دارند. هرچه انگشتانتان به بخش فلزی فرچه نزدیک‌تر باشد، فشار بیشتری به فرچه وارد می‌کنید. برای رنگ زدن یکدست بهتر است فرچه را از وسط بگیرید.

2 - انتخاب رنگ مناسب

https://elanza.com/product/LNZP-603bfdb187fdc/%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88-%D8%AD%D8%AC%D9%85-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%85%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D9%88-%DA%A9%D8%AF-7-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D9%85%D9%88%DB%8C-%DA%86%D8%B1%D8%A8-%D8%AD%D8%AC%D9%85-200-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1
یکی از مهم‌ترین اقدام‌های رفع اشکال‌های صورت توسط گریم، شناسایی رنگ‌های زمینه هر قسمت پوست و توانایی خنثی‌سازی آنهاست. مثلا برای قرمزی دور بینی باید از کانسیلر سبز رنگ – که رنگ متضاد قرمز است- و برای پوشاندن قسمت‌های کبود(مایل به آبی) زیر چشم باید کانسیلرهای نارنجی تا آجری به‌کار برد. استفاده از کانسیلر بژ یا سفید رنگ فقط باعث ناهمگون شدن آن ناحیه با سایر بخش‌های صورت می‌شود.

3 - انتخاب کرم‌پودر مناسب
درست است که اسم این ماده آرایشی حالت فیزیکی کرم را در خود جای داده است اما کرم‌پودر می‌تواند به 3 نوع جامد، مایع یا کرمی باشد. اگر می‌خواهید آرایشی مات با پوششی کامل داشته باشید از حالت کرمی استفاده کنید. اگر دوست دارید زمینه صورتتان کمی شفاف‌تر باشد، می‌توانید کرم‌پودر را با مواد زیرساز (پرایمر) مخلوط کنید. بهتر است همیشه قبل از استفاده از هر نوع کرم‌پودر مواد زیرساز را به‌کار برید تا زمینه پوستتان مثل خمیر کیک نشود. نکته مهم دیگر اینکه اگر پوست ‌چربی دارید، بهتر است حتما برای استفاده کرم‌پودر از اسفنج استفاده کنید زیرا خود کرم‌پودر هم برای پخش‌شدن بهتر روی پوست حاوی مواد چرب است. اسفنج تنها رنگدانه‌های کرم‌پودر را به پوست‌ منتقل می‌کند و مواد چرب را در خود نگه می‌دارد. اگر هم پوستتان خشک است از فرچه کرم‌پودر کمک بگیرید. یادتان باشد در بخش‌های داخلی صورت باید پررنگ‌تر کار کرد و هرچه به محیط صورت نزدیک می‌شوید کمتر کرم‌پودر بزنید.

4 - رعایت تناسب
برای ایجاد تناسب در صورت، گاهی باید کمی شکل آن را اصلاح کرد. می‌پرسید چگونه؟ اول به خاطر بسپارید رنگ‌های تیره سطح پوست را عقب و رنگ‌های روشن سطح پوست را بیرون می‌آورند. اگر بینی‌تان پهن است دو سمت بینی را از سر ابروها تا نوک بینی تیره‌تر و میان این دو ناحیه تیره‌ را روشن‌تر کنید. در صورتی که گونه‌هایی افتاده دارید یک رنگ روشن‌تر را بالای استخوان‌های گونه‌ها بزنید و تا شقیقه‌هایتان پیش‌ بروید سپس رژگونه دلخواهتان را درست روی استخوان گونه بکشید، سپس با رنگی‌ تیره‌تر زیر گونه را خالی کنید.

5 - مهندسی ابرو
گوشه داخلی ابرو باید با گوشه داخلی چشم‌های کشیده شده همراستا باشد. همیشه رنگی که در کشیدن ابرو به کار می‌برید، باید از موهای ابرویتان روشن‌تر باشد. در ضمن همیشه مداد ابرو را در جهت رویش ابرو و سایه یا پودر را در خلاف جهت رویش موهای ابرو بکشید.

6 - آرایش چشم
برای داشتن چشم‌هایی زیبا حتما لازم نیست به طور خدادادی چشم‌های درشتی داشته باشید با تکنیک‌های گریم می‌توان هر نوع چشمی را گیرا کرد. اگر سنتان بالاست و پلک‌هایتان چروک شده، باید فضای چین پلک بالا تا مژه‌ها را با سایه تیره کنید. اگر چشمانتان آبی است در این ناحیه سایه‌ای که تون نارنجی دارد را به‌کار ببرید تا رنگ آبی چشم‌هایتان بیشتر مشخص شود.

خانم‌هایی که چشمان سبزی دارند باید از سایه‌هایی که تون قرمز دارد استفاده کنند اما بانوان چشم قهوه‌ای دستشان برای انتخاب رنگ سایه، باز است و می‌توانند از تمام رنگ‌ها برای زیبایی چشم‌هایشان االانزا استفاده کنند. اگر چشم‌هایتان باریک است باید خط چشم را روی هر دو خط مژه بالا و پایین از نیمه بکشید و در گوشه خارجی پلک به هم وصل کنید. پف چشم را نمی‌توان رفع کرد اما می‌توان با یک کانسیلر مایع و هایلایتر روشن متعادل ساخت.

7 - پوشاندن لک‌ها
ابتدای باید با یک کانسیلر کرمی (بافت منسجم‌تر و کم‌روغن‌تری دارد و ثابت می‌ماند) قسمت تیره را خوب بپوشانید. سپس روی آن کانسیلر روشن‌تر بزنید و در نهایت با اسفنج و پودر محوش کنید.

منبع: https://www.beytoote.com/attire/face-attire/simple3-changes-face.html

 • اسماعیل سحاب
 • ۰
 • ۰

چندین سال است که کلمه " میکروبلیدینگ" را می شنوید ، این یک روش خال کوبی و تاتو است که باعث می شود نواحی خالی ابرو را پر کند.بر خلاف یک تاتوی سنتی, که دائمی است, رنگ آن ممکن است تا 3 سال باقی بماند و محو نشود این به دلیل استفاده از ابزارهای مختلف و مقدار کم رنگدانه است.

میکروبلیدینگ ابرو چیزی جز همان روش مجرمان زندان برای طراحی روی بدنشان نیست و یکی از روشهای غلطی است که عوارض خطرناکی را در پی دارد.برای افرادی که ابرو های نازک دارند و به دنبال چیزی هستند که ابروهایشان را پرتر و زیبا تر نشان دهد,این ممکن است یک گزینه باشد که در این بخش از دنیای مد الانزا  باید درباره این روند جدید, از جمله حقایق, هزینه ها و ریسک های مرتبط بدانید.

عوارض میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو چیست و چه عوارضی دارد؟
میکروبلیدینگ چیست؟
روشی است که با بهره گیری از بلید یا همان تیغ، پوست را برش داده و رنگ را به لایه های زیرین پاره شده انتقال می دهند. با پارگی اپیدرم، رنگ به میزان بسیار بیشتر و با عمق نفوذ بالاتر به لایه های زیرین پوست انتقال می یابد و راز انتقال رنگ، در میکروبلیدینگ نیز به همین دلیل است.

گفته می شود که فرآیند میکروبلیدینگ ابرو ها را به صورت طبیعی میکشد، اما این فرآیند به طور معمول کمی زمان می برد تا کامل شود. روش اولیه ممکن است تا چند ساعت طول بکشد و بعد از ترمیم اولیه, ابرو ها تیره تر خواهند شد. ممکن است که رنگ پس از چند هفته محو شود و یا ممکن است که نیاز به ترمیم داشته باشد.

هر آنچه که باید در مورد میکروبلیدینگ ابرو دانست:
تمام روش های آرایشی شامل میکروبلیدینگ و آرایش های دائمی, خطرات احتمالی مرتبط با آن ها را دارند. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید، مواد افزودنی رنگی استفاده شده در این شیوه های آرایشی را FDA تنظیم و تضمین نمی کنند.

بنابراین لازم است قبل از انجام یک فرآیند, از خطرات ناشی از آن آگاه باشیم. یکی از مهم ترین چیزهایی که باید در مورد آن فکر کنیم, سالنی است که این کار را انجام خواهد داد. شخصی که این کار را انجام می دهد باید یک متخصص مجاز باشد که آموزش مناسبی را دیده است و به روز می باشد.

به طور کلی, سالن های دارای مهارت بالا و دارای مجوز و با کیفیت بالا و اسپا دارای مجوز می باشند, اما شخصی که می خواهد این کار را انجام دهد باید اعتبار هر فرد را قبل از رفتن چک کند و حتی از کسانی که قبلا پیش این شخص چنین کاری را انجام داده است، تحقیق کند.

میکروبلیدینگ چیست

درباره میکروبلیدینگ ابرو بیشتر بدانید
عوارضی که ممکن است پس از میکروبلدینگ ابرو اتفاق بیفتد:
واکنش آلرژیک:

در حالیکه واکنش های آلرژیک مربوط به رنگدانه های آلی استفاده شده در این روش نادر هستند, اما ممکن است رخ دهد. بنابراین چنانچه در بخش دنیای مد نمناک اشاره شده است مهم است که بپرسیم آن ها از چه نوع رنگدانه ای استفاده می کنند و امکان بروز چه آلرژی هایی وجود دارد.

عفونت:

از زمان پاره شدن پوست توسط میکروبلیدینگ, خطر جدی برای انتقال بیماری های عفونی از جمله عفونت hiv و عفونت های پوستی وجود دارد. ابزارها و سایر تجهیزات استریل نشده، باعث ریسک های اصلی انتقال عفونت هستند. لازم به ذکر است که تمام تجهیزات قبل از شروع میکروبلدینگ، استریل شوند.

عفونت با میکروبلیدینگ

https://elanza.com/product/LNZ-P-5747/%D9%81%D9%88%D9%85-%D8%B4%D8%B3%D8%AA%D8%B4%D9%88%DB%8C-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%81%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-melalift-%D8%AD%D8%AC%D9%85-150-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1

بیماری های عفونی از عوارض میکروبلیدینگ ابرو
عوارض میکروبلیدینگ ابرو چیست؟
نیمه دائمی:

اگر میکروبلیدینگ اشتباه انجام شود, نمی توان به راحتی پوشش داد. اگر این اتفاق بیافتد, فرد احتمالاً هزینه های اضافی را برای مدیریت و اصلاح روند متحمل می شود. بهترین راه برای اطمینان از این که این روش به درستی انجام می شود, بررسی سوابق بیماری ها و نوع پوست فرد است.

ریسک ها:

با توجه به SPCP، احتمال بروز مشکلات با روش های آرایش دائمی وقتی که همه استانداردهای بهداشتی را هم رعایت می کند، بسیار نادر است. مشکلات پزشکی نیز ممکن است به مراقبت های بعد از رسیدگی مرتبط باشند, اما این خطرات زمانی کاهش می یابد که فرد دستورالعمل های لازم را به درستی رعایت کند و مو به مو انجامشان دهد.

مضرات میکروبلیدینگ ابرو

خطرات جدی و عوارض میکروبلیدینگ ابرو
منع استفاده و انجام میکروبلدینگ ابرو در چه مواقعی است؟
در دوران بارداری و شیر دهی
آفتاب سوختگی
دیابت
بیماری های سختی مانند سرطان
علائم و داشتن بیماری های پوستی
اختلالات خونی
آماده سازی برای انجام میکروبلدینگ ابرو:
از نوشیدنی های کافئینی در آن روز پرهیز کنید.
قبل از انجام آن ابروهایتان را سایه یا مداد نکشید.
سه روز قبل از انجام آن، برنزه نکنید
دو روز قبل از قرار، وکس نکنید و ابرو بر ندارید.
اجتناب از پیلینگ شیمیایی پوست و سایر درمان های قوی صورت برای حداقل دو هفته قبل از فرایند.
قبل از عمل, موهای خود را بشویید و درست کنید، زیرا ابرو نباید حداقل 7 روز با آب تماس داشته باشد.
نکات میکروبلیدینگ ابرو

رعایت نکات قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو
سایر اسپاها و سالن ها, مجموعه مشابهی از دستورالعمل ها را برای آماده سازی دارند, که ممکن است شامل این موارد باشد:

قطع مصرف ویتامین A (رتینول) و تزریق بوتاکس از 1 ماه قبل.
توقف مصرف روغن ماهی یا هر رقیق کننده خون طبیعی دیگر مانند ویتامین E, حداقل یک هفته قبل از عمل.
اجتناب از مصرف آسپرین و ایبوپروفن برای تسکین درد (مانند این نوع داروها).
ورزش نکردن در آن روز.
 

منبع: https://namnak.com/%D8%B9%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B6-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D9%88.p53622

 

 • اسماعیل سحاب
 • ۰
 • ۰

ابروها نقش زیادی در زیبایی صورت و به‌ ویژه چشم‌های ما دارند، ابروهای زیبا می‌توانند حالت چشمان را کاملا متفاوت نشان دهند، متاسفانه بعضی وقتها پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و برخی الانزا قسمت‌هایشان خالی می‌شوند و به همین علت دیگر نمی‌توان آنگونه که زیباست آن‌ها را حالت داد. ولی راهکارهایی وجود دارد که می‌توان رشد موهای ابرو را تحریک کرد تا دوباره ابروهایی همانند گذشته داشت.
چطور ابروهایتان را بردارید؟
ابروان را به طرف بالا برس بکشید و با قیچی ابرو قسمتهای اضافه آن را قیچی کنید. آنگاه، روی شکل و کمان ابرویتان کار کنید. در خاطر داشته باشید که فاصله بین ابروان شما باید به اندازه پهنای چشمتان باشد. و بخش داخلی ابرو باید از بالای سوراخ بینی شروع شود. برای اینکه این نقطه به آسانی معلوم شود، مدادی را در کنار بینیتان به سمت بالا به صورت عمودی نگه دارید تا نقطه ابتدای ابرو معلوم شود.

 

برای اینکه طول ابرویتان معلوم شود، مداد را از کنار ابرو طوری نگهدارید تا ادامه آن از کنار گوشه خارجی چشمتان بگذرد و به ابرویتان برسد. به این ترتیب نقطه پایانی ابرو معلوم می شود. آنگاه، باید معلوم کنید که بالاترین نقطه ابرو یا کجاست.

 

برای این کار مداد را در کنار بینی قرار هید تا ادامه آن از کنار قسمت خارجی عنبیه چشم بگذرد و به ابرو برسد.این کار را روز پیش از مهمانی انجام دهید زیرا آثار سرخی را به سختی میتوان با کرم پودر پنهان کرد و اگر روی جای تحریک شده کرم پودر بزنید مجال جوش زدن و زخم شدن آن خواهد بود.

 

ابرو, چشم ابرو زیبا, مدلهای ابرو, مدل ابرو
ابروهایی زیبا

نحوه برداشتن ابرو
-ابروانتان را با یک برس کوچک مثل مسواک به صورت طبیعی برس بکشید.

-یک پارچه لطیف گرم روی ابروی خود بکشید تا برداشتن ابرو آسانتر شود.

-بهترین حالت چک کردن ابروها پس از برداشتن آن با چشمان بسته است که حتما توسط شخص ثالث میتوان انجام داد.

-ابروها باید به نسبت شکل صورتی که مایل هستید برداشته شوند نه به توصیه دوستان یا دنباله روی از مد.

-موها را یک به یک بچینید. آنها را محکم و در سمت رویش مو بکشید.

-برداشتن ابرو را از داخل ابرو به طرف خارج ابرو انجام دهید.

-هماهنگی ابروهایتان را در آیینه چک کنید و در نهایت یک پارچه لطیف سرد روی ابروهایتان بگذارید تا سرخی پوست را کاهش دهد.

-چنانچه درد این کار زیاد بود پیش از ادامه مقداری خمیر دندان بر روی ابرویتان بمالید و بگذارید چند دقیقه بماند. این کار حالت بی حسی به پوست می دهد.

-ابتدا از وسط ابرو، بالای بینی، آغاز کنید تا به درد آن عادت کنید. زیرا این قسمت از پوست نسبت به پوست بالای چشم حساسیت کمتری دارد.

 

از موچین جنس خوب و دارای لبه های نازک و کیپ استفاده کنید تا به هنگام برداشتن ابرو موی ابرو را نشکند. این کار امکان دارد سبب عفونت شود.

 

چنانچه میخواهید چهره بازتری داشته باشید فاصله ابروها را کمی بیشتر کنید و اگر چشمان کشیده میخواهید بگذارید ابروهایتان به هم نزدیکتر باشند.

 

ابرو, چشم ابرو زیبا, مدلهای ابرو, مدل ابرو
زیبا ساختن ابروان

 

چطور شکل درست ابروی خود را پیدا کنیم؟
ابروی هرکس با دیگری فرق دارد. ابروهای برخی از خانم‌ها دقیقا متقارن نیست. برخی هم ابروهای کم‌پشت یا نامنظمی دارند. با قدری آموزش، مهارت و دقت، به آسانی می‌توان به ابروها شکل و مدل داد.

 

  بیشتر بخوانید: "میکروبلیدینگ" ابرو چیست؟
 

پیش از هر چیز حالت چهره‌تان را معلوم کنید
این استخوان‌بندی صورت است که نحوه درست برداشتن ابرو را تعیین می‌کند. مدل ابروی مناسب بر پایه ساختار صورت تعیین می‌شود، پس گام اول در آموزش برداشتن ابرو، تعیین حالت چهره‌تان است.

 

صورت گرد
چنانچه گونه‌ها بیشترین حجم صورت شما را تشکیل می‌دهند و اگر طول و عرض آنها تقریبا برابر و خط فک خمیده است، یعنی صورت گردی دارید.

 

در صورت گرد باید بر کشیده‌تر و لاغرتر نشان‌دادن چهره تمرکز شود؛ بنابراین ابروهای گرد را فراموش کنید، زیرا چهره شما را گردتر نشان می‌دهند. در عوض باید قوس ابروها را بالاتر ببرید. با به وجود آمدن لیفت عمودی، نگاه دیگران به بالا و پایین حرکت می‌کند و این تصور را در ذهن آنها به وجود می آورد که چهره شما کشیده‌تر و لاغرتر است.

 

صورت بیضی
در چهره بیضی‌شکل، استخوان‌های گونه‌ مشخص و پیشانی بلند است. نیمرخ چهره به‌زیبایی در قسمت چانه باریک می‌شود. خط فک خمیده و کوتاه‌تر از عرض پیشانی است. 

 
پیشنهاد ویژه
 آرایش و زیبایی, لوازم آرایشیپوستی صاف و یکدست با پنکیک لودرامد و پوشاک,زیور آلات ، طلا وجواهر (سنگ های قیمتی،گردنبند، گوشواره ، دستبند و..)خرید زیورآلات زیباوخیره کننده بااجرت پاییناستخراج بیت کوین بدون دستگاه

در چهره بیضی مقصود باید ساده نگه‌داشتن ابروها باشد. شیوه ای عالی برای رسیدن به این هدف داشتن ابروهایی با قوس ملایم است. برای داشتن هایپر نچرال ابرو از نازک‌کردن ابروها دوری و شکل طبیعی ابرو را حفظ کنید تا چهره‌ای تحسین‌برانگیز داشته باشید.

 

ابرو, چشم ابرو زیبا, مدلهای ابرو, مدل ابرو
داشتن ابروهای زیبا

 

صورت کشیده
این صورت‌ها از پیشانی تا چانه حالتی کشیده و بلند دارند. از جمله کسانی که صورت کشیده‌ای دارند .

 

چنانچه صورتی کشیده دارید، باید چهره‌تان را کمی کوتاه‌تر نشان دهید تا تعادل برقرار شود. بهترین شکل ابرو برای صورت‌های کشیده ابروی صاف است. این مدل ابرو مثل خطی افقی چهره را تقسیم می‌کند و باعث می‌شود که چهره متناسب‌تر به نظر برسد. چهره‌های کشیده معمولا تخت به نظر می‌رسند. با کاهش قوس ابروها به چهره خود عمق می‌دهید.

 

صورت مربعی
شاید برجسته‌ترین ویژگی صورت مربعی داشتن خط فک مشخص، استخوانی و تقریبا هم‌پهنا با پیشانی باشد.

 

در چهره مربعی‌، پهنای پیشانی، خط فک و استخوان‌های گونه تقریبا یکسان است. چهره مربعی بدون ایجاد تعادل، خشن به نظر می آید؛ بنابراین بسیار مهم هستند. تمرکز شما باید بر ملایم‌کردن جلوه خط فک و برقراری تعادل در چهره باشد. بگذارید چهره‌تان شکل ایده آل ابروها را معلوم کند.

 

با ابروهای خمیده آغاز کنید و به آرامی زاویه بیشتری به وجود آورید، تا هنگامی که شکل ابروها با خط فک متناسب شود. به‌طور کلی هرچه خط فک مشخص‌تر باشد، ابروها باید زاویه‌دارتر باشند. قوسی آشکار در بالای ابروها مربع‌بودن چهره را خنثی و ظاهرتان را ملایم‌تر می‌کند.

 

ابرو, چشم ابرو زیبا, مدلهای ابرو, مدل ابرو
راز داشتن ابروهای زیبا

 

صورت لوزی
این شکل صورت چندان متداول نیست. منحنی‌های زاویه‌دار در چهره که در قسمت شقیقه‌ها و خط اتصال گونه‌ها بیشترین پهنا را دارد و چانه نوک‌تیز از خصوصیت‌های این نوع چهره است. در چهره لوزی، باید تلاش کنیم شیوه برداشتن ابرو طوری باشد که پهنا و گستردگی شقیقه‌ها قدری کمتر به نظر برسد. با ابروی خمیده می‌توانید این کار را انجام دهید.

 

صورت قلبی‌شکل
چنانچه پهنای پیشانی‌تان کوتاه‌تر از خط فک است و‌ چهره شما به‌ طرف چانه باریک می‌شود.

چهره‌های قلبی‌شکل پیشانی مشخص و پهنی دارند. هدف، متعادل‌کردن چانه نوک‌تیز و دورکردن توجه‌ها از پیشانی است. بهترین راه برای رسیدن به این هدف، ایجاد ابرویی خمیده با قوسی ملایم، زنانه و اندک است. تا وقتی که احساس کنید چانه و پیشانی به‌اندازه کافی متعادل شده است، به افزودن حجم ابروهای خود ادامه دهید.

منبع: https://www.beytoote.com/attire/face-attire/beautiful2-abrvhayy-role.html

 

 • اسماعیل سحاب