خرید و فروش انواع مختلف انگشتر

۲ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۹ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

دهه 50 دارای آیکون های سبک بسیاری بود: مرلین مونرو ، گریس کلی و البته: روسری چاپی.

 

اگر می خواهید زیبایی کمی یکپارچهسازی با سیستمعامل را به کمد روزمره خود تزریق کنید ، بیشتر از این مدل روسری های دهه 1950 نگاه نکنید ...

https://www.ginzzaa.com/category/scarves

 

بسته بندی مو

در دهه 1952 میلادی شاهد به وجود آمدن یک روند بودیم که برای سه دهه آینده بسیار زیاد خواهد بود: روکش مو.

 

فرهای نرم اغلب از روسری های پر چاپی که موهایشان پوشیده بود و دور گردن پیچیده می شد ، محافظت می کردند.

1950s-hair-scarf

دهه 1950-روسری

 

(منبع عکس: stylecraze.com)

 

رنگهای پاستلی و پارچه های ابریشمی اطمینان حاصل می کنند که این روسری ظاهری یک رویای زنانه است. رشته های شاداب مو بیشتر بر بی گناهی خانم ها می افزاید.

 

white-1950s-outfit

لباس سفید-1950s

 

(منبع عکس: pinimg.com)

 

روسری ها نیز محکم تر در اطراف مو گره خورده بودند و در پشت گره خورده بودند.

 

این سبک شبیه به روند بانانا دهه 1960 است.

 

نگاه کنید

روسری رنگ جامد

 

The One Shoulder Belt Tuck

لباس روسری دهه 1950

1950s-scarf-outfit

(منبع عکس: tumblr.com)

 

آشنا به نظر میاید؟ روسری "کمربند محکم" در طی چند فصل گذشته مطمئناً ظاهر شده است.

https://www.ginzzaa.com/category/sandals

 

جالب اینکه به اندازه کافی جالب توجه است ، این نگاه در دهه 50 میلادی بسیار جالب بود ، جایی که همه چیز در مورد کمر بود. کمربند بزرگ کمر کاملاً مناسب در این ژاکت سینه دوبل و ترکیب روسری روان قرار گرفته است.

 

نگاه کنید

روسری ابریشمی چاپی هنری

 

روسری راه راه

نوارها در دهه 1950 روند چاپ گسترده ای داشتند ، بنابراین قطعاً لوازم جانبی راه راه نیز زیاد بود!

 

روسری های راه راه یک لوازم جانبی محبوب بودند و هم در اطراف گردن و هم روی سر پوشیده می شدند.

striped-scarf-outfit-190

روسری-روسری-لباس-190

 

(منبع عکس: pinimg.com)

 

این کت و شلوار قدرتمند با اضافه کردن روسری تک رنگ راه راه به یک لبه پاریس غیر متعارف داده می شود.

 

striped-scarf-harpers-bazaar-1950s

روسری-روسری-بازار-دهه 1950

 

(منبع عکس: theniftyfifties.tumblr.com)

 

این روسری راه راه مو فوراً ناخن "ریویورا شیک" را میخکوب می کند ، که در دهه 50 یک روند عظیم بود.

 

شل و دوست داشتنی

روسری های مو همیشه پوشیده و محکم نبود. روسری های ابریشمی پوشیده از موهای زائد همان اندازه محبوب بودند.

 

1958-vogue-scarf-outfit

1958-مدل روسری-روسری

 

این ست لباس روسری و موی سر مطابق به راحتی قابل ستایش است!

 

نگاه کنید

 

Black

Floral paisley silk scarf

grace-kelly-1950s-hair-scarf

روسری ابریشمی گل پیازلی

 

روسری موی گریم-کلی-دهه 1950

 

(منبع عکس: google.com.br)

 

گریس کلی به نظر می رسد ملکه دزدگیر اصلی در پیراهن پینستریپ کتانی و روسری مخصوص چاپ بوهمی.

 

تپش مو ، آن را بی دردسر و گاه به گاه نگه می دارد.

 

نگاه کنید

 

elizabeth-taylor-belted-swimsuit

روسری ابریشمی عجیب و غریب

 

کمربند

لباس شنا الیزابت-تیلور-کمربند

 

(منبع عکس: whosafraidofelizabethtaylor.tumblr.com)

 

الیزابت تیلور الهه صفحه نمایش ، با روسری روش خارق العاده ای برای تقویت منحنی های خود دارد!

 

او یک روسری به رنگ روشن را دور کمر می چسباند تا به کمر ریز خود توجه کند.

 

نگاه کنید

 

https://www.ginzzaa.com/category/sneakers

 

https://www.banarsidesigns.com/blog/scarves/

  • اسماعیل سحاب
  • ۰
  • ۰

خرید حلقه نامزدی یک تجارت ترسناک است. در دوم راهنمایی های ما ، لئو هیکمن دانش درون موردنیاز شما را ارائه می دهد

 

اصول اولیه

اگر قصد دارید به 75٪ از مردان انگلیس که حلقه نامزدی الماس "خانم ویژه" خود را خریداری می کنند ، بخواهید به توصیه های زیر توجه زیادی داشته باشید. این چیزی نیست که شما بخواهید اشتباه کنید. شما نه تنها قصد دارید با مبلغ قابل توجهی شریک شوید (همه خانمها مانترا حلقه نامزدی را در مورد نامزد که با حداقل یک ماه حقوق خداحافظی می کنند) می دانید ، بلکه شما نیز در حال خرید یک شی هستید که یک نماد دائمی خواهد بود از مهمترین رابطه زندگی شما

Engagement ring guide: How to buy the perfect diamond with best ...

در مورد خرید الماس قوانینی توافق شده جهانی وجود دارد. از آنها پیروی کنید و باید از مشکلات پیشگیری کنید.

اول ، یک درس زمین شناسی: الماس ها 99.95٪ کربن تبلور خالص هستند و می توانند بسیار قدیمی باشند - در حقیقت یک تا سه میلیارد سال سن دارند. آنها سخت ترین ماده طبیعی شناخته شده هستند و وقتی بلورهای الماس در لوله های خورشیدی آتشفشان رخ می دهند ، در زیر سطح زمین تشکیل می شوند. هنگامی که آتشفشان ها از بین می روند ، آنها الماس ها را از لوله های خورشیدی خود به لایه های شن می ریزند که بعداً استخراج می شوند. اما به دلیل نادر بودن این روند طبیعی ، معادن الماس فقط در تعداد انگشت شماری از سایتها در سراسر جهان یافت می شوند. به شکل ناهموار ، الماس ها به مراکز برش جهان فرستاده می شوند تا قبل از اینکه به عنوان جواهرات تعیین شوند ، از نظر شکل و صیقل استفاده شوند. این سختی ، درخشش و درخشش است که در طی این فرایند ظهور می کند و آنها را به بهترین دوست دختر تبدیل می کند.

https://www.ginzzaa.com/category/rings
اکنون برای یک درس سریع تاریخ ، چون ممکن است کنجکاو باشید بدانید که مد از کجا آغاز شد. افسانه ادعا می کند که در سال 1477 ، یک عشق نویس اتریشی ، Archduke Maximilian ، گوهر ایده ای را به وجود آورد: چرا به مریم بورگوندی انگشتر الماس ندهید تا نامزدی قریب الوقوع خود را جشن بگیرد؟ او آن را بر روی انگشت سوم دست چپ خود قرار داد - انگشتی که توسط مصریان باستان به اعتقاد داشتن رگه ای وجود داشت که مستقیماً به قلب منتهی می شد. مشخص نیست که آیا این ازدواج موفقیت آمیز بوده است ، اما لازم نیست نگران این موضوع باشید.

 

چهار سی سی

Buying a Diamond Solitaire Ring | Jewelry Wise
بنابراین اکنون که می دانید چرا یک حلقه نامزدی ساخته شده با یک الماس خریداری می کنید ، می توانید خود را با "چهار سانتی" - برش ، رنگ ، وضوح و قیراط آشنا کنید. در مقایسه الماس همه باید به یک اندازه در نظر گرفته شود ، اما طبق گفته تیفانی و شرکت ، بیش از هر عامل دیگر ، نحوه برش الماس است که ویژگی تعیین کننده آن را تعیین می کند.

https://www.ginzzaa.com/category/earrings

برش: به عنوان تنها ویژگی یک الماس که تحت تأثیر طبیعت نیست ، برش در برابر اشتباهات و اعمال بد باز است. یک الماس را به طور صحیح برش دهید و درخشش تعیین شده به خطر می افتد. این است که چگونه 57 یا 58 وجه (هواپیماهای ریز برش داده شده بر روی سطح الماس) زاویه دار و اندازه می شوند که نشان می دهد چگونه نور الماس را منعکس می کند و از آن خارج می شود ، اثری که به "آتش" معروف است. برش ها را بیش از حد عمیق یا خیلی کم عمق کنید و الماس درخشان تر خواهد بود.

برش همچنین شکل الماس را تعیین می کند. متداول ترین شکل آن برش گرد است ، اما برخی دیگر شامل زمرد ، گلابی ، پشه ، شاهزاده خانم ، بیضی و قلب است. بخواهید که تمام این شکل ها را فقط در یک تصویر ببینید ، تا مطمئن شوید که تمام گزینه های خود را پوشش داده اید.

رنگ: با ارزش ترین و نادرترین رنگ ، سفید ، یعنی بی رنگ است. جواهرات الماس کاملاً بی رنگ با "D" درجه بندی می کنند. مقیاس به سمت "Z" حرکت می کند (نپرسید چه اتفاقی برای A ، B و C افتاده است) و بین این دو افراط ، الماس ها رنگ های ظریف رنگی را نشان می دهند. الماس هایی با رنگی بسیار قوی و مشخص بسیار نادر هستند و به آنها خیالی گفته می شود.

شفافیت: بسیاری از افراد بی دلیل از وضوح یک الماس آویزان می شوند. با بیشترین الماس ها با لوپ جواهر (ذره بین) را نگاه کنید و "اجزاء کوچک" را مشاهده می کنید ، که به "اثر انگشت طبیعت" نیز معروف است. آنها مانند ابرهای کوچک یا پرها به نظر می رسند اما معمولاً با چشم غیر مسلح قابل دیدن نیستند. اجزاء موجود می توانند بر روی آتش الماس تأثیر بگذارند ، اما آنها همچنین الماس شما را بی نظیر می کنند و نباید همیشه به عنوان یک عیب قلمداد شود. چرا به هر حال نگران بیش از حد چیزی هستید که نمی توانید ببینید؟ تا زمانی که سنگ SI1 درجه بندی شده باشد (اندکی شامل 1) یا بهتر (بهترین و گرانترین آن IF است ، یا داخلی بی عیب و نقصی است ؛ بدترین حالت I3 یا Imperfect 3 است) ، شما باید کاملاً درست باشید.

قیراط: وزن و در نتیجه اندازه یک الماس توسط قیراط اندازه گیری می شود. یک قیراط برابر 0.2 گرم یا 200mgm است. یک قیراط به 100 واحد کوچکتر به نام نقاط تقسیم می شود. به عنوان مثال ، سه چهارم قیراط 75 امتیاز است. اندازه متوسط ​​بیشتر الماس های حلقه نامزدی در جایی بین یک قیراط و نیم قیراط است. قیراط را با کارات اشتباه نکنید ، واحد خلوص طلا.

هر جواهر فروشی معتبر درباره چهار سی سی آگاهی دارد و آماده است تا بدون نمایش سریع الماس با شما صحبت کند. اما اگر نمی خواهید اعتماد خود را به طور کامل در یک جواهرساز قرار دهید ، باید "سنگ سنگی" را درخواست کنید - الماسی که شده است

 

ساعت اخلاق
آیا واقعاً می خواهید حلقه ای با الماس تنظیم کنید اگر پولی که برای آن پرداخت کرده اید به سلاح دولت سرکش یا یک گروه شبه نظامی با سابقه حقوق بشر زیر سؤال برسد ، کمک می کند؟ متأسفانه ، مکان برخی از معادن اصلی الماس کره زمین با مکان برخی از تلخ ترین درگیری های جهان همزمان است ، و کسانی که در کنترل سنگهای قیمتی هستند ، همیشه سود خود را از نظر اخلاقی سرمایه گذاری نمی کنند.

سیرالئون شاید مشهورترین نقطه داغ در حال حاضر باشد ، اما تجارت الماس توسط سازمان ملل متحد به مشکلات سایر کشورهای آفریقایی از جمله رواندا ، آنگولا ، لیبریا ، جمهوری آفریقای مرکزی ، کنگو-برزوویل ، اوگاندا ، غنا ، نامیبیا مرتبط شده است. مالی ، زامبیا ، بورکینا فاسو ، گینه و ساحل عاج.

سازمان ملل متحد همچنین به دلیل نقش خود به عنوان یک محل ترانزیت تقریباً نیمی از الماس های خشن که وارد انگلیس می شوند ، از سوییس ، نه یک کشور تولید الماس بلکه یک منطقه تجارت آزاد الماس انتقاد کرده است. آنتورپ ، "پایتخت الماس جهان" نیز به دلیل "تسهیل" تجارت در به اصطلاح "الماس خون" مورد انتقاد قرار گرفته است.

به عنوان مصرف کنندگان ، ما می خواهیم که مبدأ اصلی الماس برش خورده ، ناتوان باشیم. استفان کندی ، مدیر آزمایشگاه انجمن Gemmological و آزمایشگاه آزمایش سنگهای قیمتی بریتانیا ، می گوید: "بعد از برش الماس" ، هیچ راهی برای شناخت منشأ منبع وجود ندارد. "

تنها توصیه کندی مشکوک کردن دلالانی است که پیشنهاد دیگری می دهند. توصیه سازمان ملل متحد استفاده از قدرت مصرف کننده با پرسیدن منبع مبدا است. از این طریق پیام ممکن است سرانجام به یک صنعت بد نیاز داشته باشد که خود نظارتی بهتری داشته باشد.

· مورد بعدی در مجموعه How to Buy ، با دوچرخه ، در تاریخ 27 فوریه منتشر می شود. مجموعه ای از این راهنماها در تابستان در یک کتاب Guardian منتشر می شود.

اخبار مورد تهدید است ...
... درست هنگامی که ما به آن احتیاج داریم. روزنامه نگاری یکی از قدرتمندترین ابزاری است که ما برای مقابله با بحران فعلی داریم. ما معتقدیم که هر کس سزاوار دسترسی به اطلاعات دقیق ، قابل اعتماد ، به ویژه در چنین بحرانی باشد ، هنگامی که اتصال و وضوح بسیار مهم است. بنابراین روزنامه نگاری ما در سرتاسر جهان برای همه خوانندگان در دسترس است و مردم را گرد هم می آورد تا با این همهگیر روبرو شوند. اما در این زمان مهم ، سازمان های خبری با یک ضربه شدید بی رحمانه اقتصادی روبرو هستند: با کمتر کسی که می توانند خانه های خود را ترک کنند و تعداد فروشندگان خبر کمتر در حال فعالیت هستند ، شاهد کاهش فروش روزنامه ها در سراسر انگلیس هستیم. درآمد تبلیغات همچنان به شدت کاهش می یابد ، در حالی که مشاغل حس می کنند خرج کردن. ما به شما برای کمک به پر کردن شکاف نیاز داریم.

ما معتقدیم که هر یک از ما سزاوار دسترسی برابر به روزنامه نگاری مهم خدمات عمومی هستیم. بنابراین ، بر خلاف بسیاری دیگر ، ما انتخاب دیگری کردیم: روزنامه نگاری Guardian را برای همه آزاد نگه داریم ، صرف نظر از اینکه در کجا زندگی می کنند یا آنچه را که توانایی پرداخت آن را دارند. این کار بدون کمک مالی کسانی که توانایی پرداخت هزینه را دارند ، که اکنون از 180 کشور جهان پشتیبانی ما را انجام می دهند ، امکان پذیر نیست.

ما استقلال سرمقاله خود را در مواجهه با تجزیه رسانه های سنتی تأیید کرده ایم - با بسترهای اجتماعی که باعث ایجاد اطلاعات غلط می شوند ، ظهور به ظاهر غیرقابل انکار صدای بزرگ و فناوری های مستقل که توسط مالکیت تجاری خرد می شوند. استقلال گاردین به این معنی است که می توانیم دستور کار خودمان را تنظیم کنیم و نظرات خودمان را ابراز کنیم. روزنامه نگاری ما عاری از تعصبات تجاری و سیاسی است - هرگز تحت تأثیر صاحبان میلیاردر یا سهامداران آن قرار نگرفته است. این ما را متفاوت می کند. این بدان معنی است که ما می توانیم بدون ترس قدرتمندان را به چالش بکشیم و به کسانی که کمتر شنیده می شود صدایی بدهیم.

حمایت مالی از خواننده به این معنی است که می توانیم تحقیقات ، دفع مشکوک و بازجویی را ادامه دهیم. این از استقلال ما محافظت کرده است ، که هرگز چنین بحرانی نبوده است. ما بسیار سپاسگزاریم

ما به پشتیبانی شما نیاز داریم تا بتوانیم روزنامه نگاری با کیفیت و باز و مستقل ارائه دهیم. و این در دراز مدت است. هر سهم خواننده ، چه بزرگ و چه کوچک ، بسیار با ارزش است.

 

https://www.ginzzaa.com/category/shawls

 

  • اسماعیل سحاب